Chce využít svou slavnější kolegyni?

Všude je ho plno. Roman Tomeš (32) se nejenom prosazuje coby muzikant, ale od té doby, co běží na televizních obrazovkách seriál Slunečná, tak i jako herec.

K muzice má ale evidentně stále o trochu blíž a dokonce by rád, aby v jednom z jeho dalších duetů nechyběla jedna z kolegyní ze Slunečné. Hodně ho prý „baví“ herečka Pavla Tomicová (58). „S tou bych se nebránil udělat duet,“ tvrdí Tomeš, s tím, že kdyby šlo o milostnou píseň, mohla by to být i velká zábava.

Také vás může zajímat ...
I když hraje ve Slunečné, stále se věnuje zpěvu.

Proč ale prahne o duetu zrovna s Tomicovou, a ne třeba s jinou z kolegyň? Že by snad cítil, že se může trochu přiživit na její slávě? Přece jen, Pavla je coby herečka uznávanou kapacitou a je o ni v branži velký zájem.

A i když je Roman momentálně, co se popularity týče, na vzestupu, s pomocí Tomicové by se ke slávě mohl dostat o poznání rychleji. A to je samozřejmě velká motivace k tomu, aby ji přemluvil ke spolupráci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...