Chce začít úplně jinak!

PETR RYCHLÝ (55) má práce nad hlavu. Přesto plánuje z televize odejít. A kvůli tomu má mít údajně problémy s manželkou.

V Ordinaci v růžové zahradě je od samého začátku. Herec Petr Rychlý (55) se díky nováckému seriálu stal jedním z nejznámějších herců českého showbyznysu.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho, že natáčí, hraje i v několika pražských divadlech. Do těch se ale zřejmě ještě dlouho nepodívá. Sám Rychlý však přiznal, že mu poslední dobou dává Ordinace pořádně zabrat a natáčení už je nad jeho síly. Kromě toho se má často hádat se svou manželkou.

Chystá velký konec?

Je to jeho druhá rodina, a pokud chce naplánovat odchod, musí to opravdu několikrát důkladně zvážit. „Byla by škoda o něj přijít. Co ale naděláme, jeho rozhodnutí budeme respektovat,“ řekl režisér Braňo Holiček (35), jenž v seriálu jeden čas také jako herec působil.

Říká se, že se před kamery už jen tak nevrátí a jeho hlavní prací bude jen divadelní scéna. Jeho ženě se to ale zřejmě nelíbí.

Chce se věnovat rodině?

Je známo, že má Rychlý velkou a rozrostlou rodinu. Tu ale prý, kvůli pracovní vytíženosti, poslední roky dost zanedbával. Kromě dětí na něj doma čeká i jeho věrná žena Jana (50), se kterou už je řadu let ženatý. Společně mají syna Petra (16).

A protože jejich syn prochází pubertou, je nejvyšší čas, aby mu jeho tatínek věnoval co nejvíce času. Kromě Petra má herec ještě další dva syny, Matěje (30) a Ondřeje (28). Oba z něho už udělali dědečka, z vnoučátek ale zatím moc kvůli práci nemá.

Všichni by tedy byli rádi, kdyby Petr přece jenom trošku zvolnil. Tedy prý až na jeho manželku. Je krize a zřejmě proto chce, aby všichni, kdo mohou, pracovali. Nechce se totiž ocitnout na finančním dnu jako někteří jeho kolegové.

Půjdou od sebe?

Poslední dobou se spekuluje dokonce o tom, že se dlouholetý pár má domlouvat na rozvodu. Jana ho má totiž údajně pořád do něčeho tlačit a herec tak nemá podle všeho ani chvilku na odpočinek. Už v minulosti si něčím podobným sám prošel.

Se svou první ženou měl rovněž problémy a nakonec byl nejlepším řešením právě rozvod. „Hádali jsme se pořád a v tu chvíli jsme si uvědomili, že musíme co nejdřív od sebe,“ svěřil se Petr. Jana může jen doufat, že to jednou Rychlého nepřestane bavit a neodejde od ní jako od své první manželky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama