Chtěla by se už vdávat?

O svém vztahu příliš nemluví, a možná už víme proč. LUCIE POLIŠENSKÁ (34) to totiž nemá mít se svým utajeným přítelem zrovna jednoduché.

Tato sympatická a talentovaná herečka musí v soukromí řešit řadu nepříjemností. Lucie Polišenská (34) je součástí úspěšného seriálu Slunečná. V pracovním životě si rozhodně nemá na co stěžovat.

Také vás může zajímat ...

Její postava seriálové Julči je u diváků oblíbená a i samotnou herečku natáčení baví. Jak to ale má Lucie v soukromém životě? O tom raději příliš nemluví.

Nechce, aby o ní lidé věděli všechno, ale i přes její snahu se nějaké informace dostaly ven, z čehož není ani trochu ráda. Stydí se snad za přítele?

Má mladšího partnera

Málokdo asi ví, že Polišenská má dlouhodobý vztah. Jejím přítelem je údajně o devět let mladší muž, jehož identita je bohužel neznámá. Dotyčný prý není ze světa showbyznysu a o žádnou slávu dle jejích slov nestojí.

Lucie jeho přání respektuje, a proto o něm nikde a s nikým nemluví. Snaží se být tak moc tajemná, až se mnozí začali domnívat, že žádný přítel ani ve skutečnosti neexistuje a že si ho herečka vymyslela, aby se vyhnula otázkám typu, proč je pořád sama.

Díky seriálu změnila názor

Lucie si přednedávnem díky Slunečné oblékla svatební šaty. A veselka se jí moc líbila, dokonce natolik, že podle všeho zatoužila i po té vlastní. Dlouhou dobu se usazování, svatbě a dětem bránila. Chtěla si užívat své vydřené kariéry.

Po Slunečné se jí určitě nabídky jen pohrnou a ona toho chtěla využit naplno. Teď ale možná pocítila, že už je konečně ten správný čas. Když se ale se svými pocity údajně svěřila partnerovi, neměl z toho být příliš nadšený. To by neudělalo radost asi žádné ženě.

Nechce ho ztratit?

Svého partnera ale jistě miluje a nechce, aby mezi nimi byla zlá krev. Pokud se její láska na manželství a děti ještě necítí, což je vzhledem k jeho věku pochopitelné, nechce ho asi zbytečně do něčeho tlačit.

To by podle ní stejně nemělo žádný smysl. Nyní ale stojí před vážným rozhodováním. Buď může čekat, až bude připravený, nebo ho opustit a založit rodinu s někým jiným. Biologické hodiny jsou zkrátka neúprosné.

A její okolí si také nebere servítky. Neustále se jí mají na vdavky ptát. Aby to Lucii náhodou netrápilo málo, všechny její kamarádky se v poslední době začaly vdávat. Polišenská je z každé veselky dojatá, ale už ji asi nebaví být na svatbách jen hostem.

Navíc se jí ani jednou nepodařilo chytit nevěstinu kytici. Snad to není nějaké špatné znamení a i ona se brzy bude moci projít uličkou v krásných šatech až ke svému milovanému muži.

Bude trpělivá?

Jenže jakmile se jí v hlavě myšlenka na svatbu usadila, jistě ji nemůže jen tak opustit. Seriálová svatba na ni očividně velmi zapůsobila a momentálně je Lucie plná očekávání a plánů, jak by si svůj den zorganizovala.

Na žádost o ruku si ale může počkat klidně i několik let. Bude Lucie trpělivá, nebo se s partnerem nakonec rozejde? Zřejmě má jasno v tom, co chce, a je otázka, jak se nakonec dohodnou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama