Chybí jí láska a pozornost

Po boku herečky Terezy Brodské (52) ze seriálu Slunečná už se dlouhou dobu neobjevil žádný muž.

Středobodem jejího vesmíru se zřejmě stal její čtyřnohý miláček, pejsek Konrád. Nedávno na svých sociálních sítích navíc sdílela fotku, na které se pochlubila prstýnkem s písmenem K.

Také vás může zajímat ...

Tereza kolem toho dělala velké tajnosti, mnozí si mysleli, že jí ho snad dal nějaký milenec. V komentářích ale vyšlo najevo, že písmeno K symbolizuje jméno jejího pejska. Proč je na něj tolik upnutá?

Příliš se upnula na svého čtyřnohého kamaráda

Možná se jí dostává málo lásky od manžela Herberta Slavíka (57) a ona si tak svoje city kompenzuje psí láskou. Má díky němu alespoň pocit, že o někoho může pečovat. Má snad s manželem nějaké problémy?

Tráví spoustu času na natáčení a s Herbertem na sebe nemají moc času. Zato Konrád je tu pro ni, kdykoli ho potřebuje. Chlubí se jeho fotkami na sociálních sítích a světu tak ukazuje, že je asi hodně osamělá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama