Chybí mu bývalá žena?

Se současnou partnerkou Helenou.

Vypadá jako šťastný otec i partner, ale uvnitř ho trápí spousta věcí. Herec Miroslav Etzler (55), který hrával v seriálu Ordinace v růžové zahradě, už několik let žije po boku Heleny Bartalošové (39), se kterou má syna Samuela (2).

Ta si celou dobu myslela, že je mezi nimi vše v pořádku a jsou spokojení. Když se ale Etzler rozpovídal o svém životě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, zřejmě jí došlo, že se tak trošku mýlila.

Také vás může zajímat ...

Lituje spousty věcí

Není tajemstvím, že Miroslav v minulosti ženy střídal jako ponožky. Se svou první manželkou, která nebyla ze světa showbyznysu, má dvě dcery, Magdalénu (26)a Markétu (29).

S další ženou jeho života, herečkou Zuzanou Bydžovskou (58), má syna Kristiána (20). Tu zase opustil kvůli Vilmě Cibulkové (57).

Nejvíc ze všech mu ale nejspíš chybí ta první, na kterou v pořadu pěl jenom samou chválu. „Byla tak fantastická, že když jsem se po čtyřech dnech vrátil domů, plakala, že jsem v pořádku.

A já jsem ji opustil,“ povzdechl si herec smutně. Takto Etzler svou exmanželku vychvaloval ještě několikrát.

Neměla z toho radost

Nebylo by se čemu divit, kdyby byla Helena naštvaná. Jistě očekávala, že bude spíš chválit ji, a ne ženu, se kterou už není desítky let.

Po tomto výstupu ho doma asi čekala tichá domácnost. Je také dost možné, že to bude mít ještě velké následky, které by mohly vyústit až v rozchod.

To by se ale asi moc nelíbilo právě jejich synkovi, který je na tatínka velice fixovaný. Navíc herec si už několikrát postěžoval, že jako otec selhal, a teď se snaží polepšit

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...