Čím chce naštvat svého exmažela?

Dana Batulková (62), která momentálně září v seriálu Slunečná, kde hraje protřelou Lídu Vackovou, prý chystá životní změnu, kterou od ní opravdu nikdo nečekal. Údajně uvažuje o svatbě!

Zatímco v seriálu žije v na první pohled idylickém manželství, ve skutečném životě si po rozvodu s Davidem Prachařem (61) prošla pernými chvílemi. Právě s bývalým manželem se díky natáčení seriálu momentálně dost často potkává.

Také vás může zajímat ...

A tak si jejich okolí myslí, že náhlé rozhodnutí legalizovat svůj dlouholetý vztah s ředitelem Městských divadel pražských Ondřejem Zajícem (50) je svým způsobem odveta Prachařovi.

Ten naopak prý právě teď nemá nejšťastnější období s nynější partnerkou Lindou Rybovou (45), a v kuloárech se už dokonce šeptá o rozvodu. Pro Danu by tak mohla být svatba právě v tuto chvíli přesně tou satisfakcí, kterou každý zrazený člověk touží dostat.

David Prachař (61)

Podváděli se navzájem!

Tvůrci Slunečné si s mileneckým propletencem vůbec pořádně pohráli. Z bývalých, a hlavně velmi znesvářených manželů totiž udělali seriálové bývalé milence. A tak možná i díky Slunečné oba manželé teď dokážou celkem normálně komunikovat.

Dana svému ex dlouho nebyla schopna zradu odpustit, přestože po rozvodu vyšlo najevo, že ona sama nikdy žádná světice také nebyla. „Určitě jsem nezahořkla tak, že bych myslela, že ten, co mě opustil, je jediný na světě.

Ondře Zajíc (50)

Rozchod, nebo svatba?

No není,“ tvrdila dlouho s tím, že se nakonec zase vrátí touha s někým sdílet život. Teď už je ale patnáctým rokem spokojená vedle o 12 let mladšího Ondřeje Zajíce. Ale celou dobu další sňatek odmítala. „Ne, v žádném případě! Přijde mi směšné, abych se ve svém věku ještě vdávala,“ říkala.

„Kdyby mě Ondra požádal o ruku, asi bych řekla Ano, ale ať ho to proboha nikdy nenapadne,“ dodala se smíchem. Tak teď ji asi smích přešel a došlo na lámání chleba. Z Batulkové bude zřejmě nevěsta a je jedno, jestli na truc jejímu ex, nebo prostě jen proto, že ji její současný partner miluje a chce si ji prostě vzít na celý život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama