Čím si asi ničí vztahy?

Blonďatá moderátorka Lucie Borhyová (41) se údajně potýká s nepříjemným problémem. Jelikož je její obličej neustále pod vrstvou líčidel, na její pleti se to údajně nehezky podepsalo. Borhyová přiznala, že se snaží o svoji pleť pečovat, jak jen to jde, ale něco už se prý zachraňuje jen stěží.

Je si vědoma toho, že k její práci líčení zkrátka patří, ale prý ji mrzí následky, které napáchalo na jejím obličeji.

Také vás může zajímat ...

Stydí se před lidmi?

Údajně tedy raději chodí nalíčená, i když není v práci. Prý ji tak diváci znají a údajně si nechce pokazit reputaci.Hodí se tedy do gala, i když jde třeba jen do obchodu přes ulici. Nenalíčená prý nechodila ani před svými partnery, kterým to přišlo přinejmenším zvláštní. Mezi lidi by prý nenalíčená nevyšla, cítila by se před nimi jako nahá.

I když Borhyová působí na televizních obrazovkách už několik let, ve skutečnosti je údajně stydlivá. Dělá jí prý problém navázat kontakt s novými lidmi a drží se prý jen těch, které už zná léta. Pár přátel jí prý stačí, ke všemu má děti a i s těmi je prý výborná kamarádka.

Její povaha očividně souvisí i s jejími vztahy. Šťourá se v minulosti Nové příliš nenavazuje, a spíš řeší ty, které proběhly a nedopadly dobře. V současnosti údajně tvoří pár se svým manažerem Michalem Smečkou (30), ale není to mezi nimi v současnosti prý nejlepší.

A to především kvůli tomu, že Lucie se vydala navštívit svého bývalého partnera, Nika Papadakise (40). Údajně jí začal chybět někdo, s kým strávila kus svého života, a chtěla zas alespoň na chvíli zažít ten pocit, když je po jeho boku.

Proto v létě vyrazila i s dětmi za svým bývalým do Řecka, kde se ubytovali v jednom z Nikových hotelů. Smečka pozvaný nebyl a údajně kvůli tomu byl oheň na střeše. Její stydlivá povaha se očividně odráží i na jejích vztazích.Prý dává raději přednost něčemu, co zná, než aby zkoušela něco nového.

Další zklamání?

Ve vztahu se Smečkou je prý zdrženlivá a má strach z dalšího zklamání. Takovým stylem se s Michalem nejspíš nikam neposunou.Navíc Smečka prý touží po vlastních dětech, Lucie už ale dvě děti má. Odhodí Lucie strach a obavy a zkusí to znovu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...