Co ji v poslední době trápí?

Na sociálních sítích působí herečka, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Simona Krainová (47) coby spokojený žena, ovšem realita je patrně odlišná.

I ji občas popadnou chmury a cítí se pořádně mizerně. Naštěstí na to ale má lék, který spolehlivě funguje. „Neznám lepší způsob, jak si uklidit bordel v hlavě,“ okomentovala snímek na internetu, který vznikl krátce po té, co uběhla deset kilometrů.

Také vás může zajímat ...

Co ale vlastně herečku trápí? Že by snad nebyla spokojena v manželství s Karlem Vágnerem (44)? Už v minulosti se spekulovalo o tom, že i když si „hrají“ na idylický pár, ve skutečnosti to mezi nimi už dlouho neklape.

Hrají si na idylický pár, a ve skutečnosti jim to neklape?

Dokonce se také proslýchalo o tom, že má mít Vágner blízko k jiné, výrazně mladší ženě. A možná právě nejistota a strach z toho, že to Simoně s Karlem nevyjde občas způsobí, že to ze sebe musí jít herečka takříkajíc „vyběhat“, aby se uklidnila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...