Co se mezi nimi děje?

Kam zmizela manželka Marka Ebena (61) Markéta Fišerová (59)? Jejich společní kamarádi tvrdí, že už několik dlouhých měsíců po ní není vidu ani slechu a ani sám moderátor o své ženě vůbec nemluví. Jak je známo, už roky žijí každý sám.

Marek Eben v bytě v Praze, manželka v domě v Karlových Varech. Protože je upoutána na invalidní vozík, v pražském bytě by žít nemohla. Nedostala by se dovnitř ani ven, jenom s cizí pomocí. A proto se rozhodla pro větší pohodlí a život bez manžela.

Také vás může zajímat ...

Manželka s ním nebydlí

Dříve ale do Varů jezdil Eben pravidelně a manželce nakupoval, staral se o ni, když potřebovala, a trávil s ní veškerý volný čas. Poslední rok to tak ale podle jeho kamarádů rozhodně není. U manželky prý byl naposledy před létem a přestal o ní úplně mluvit.Možná má moc práce, ale někteří si prý myslí, že už se odloučili nadobro.

Markéta o tom prý mluvila dlouho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...