Co všechno si závidí?

V zákulisí Primy se rozhořela dívčí válka! Hlavními aktérkami jsou dvě moderátorky pořadu Showtime Iva Kubelková (43) a Laďka Něrgešová (44). Nemohou si totiž zničehonic přijít na jméno.

Přitom jejich spolupráce není ničím novým. Spolupracovaly spolu už v Top Star magazínu. O to víc všechny teď zaskočila dusná atmosféra, která mezi oběma panuje a otravuje všem kolegům vzduch. Za vším pravděpodobně stojí žárlivost. Která ale žárlí na kterou, nikdo přesně neví.

Také vás může zajímat ...
Laďka Něrgešová (44). Při natáčení je teď prý pořádné dusno.

Pravdou je, že Něrgešová je herečka, která má k práci moderátorky větší předpoklady než Kubelková, která je jen modelkou. Dalo by se tedy pochopit, že by Laďka profesně špatně snášela vzrůstající popularitu svojí kolegyně.

Také může ale být na vině blížící se přechod, který bude u obou už brzy aktuální. A to, jak víme, dokáže se ženskou psychikou pěkně zacvičit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama