Dagmar Havlová: Problémy se zdravím

Zdravotně je na tom v těchto dnech údajně hodně špatně. Dagmar Havlová (66) prý ani nevychází z domu, mohou za to problémy se zdravím, přesněji s pravou nohou, s níž měla problémy už před čtyřmi lety, kdy údajně trpěla obrovskými bolestmi a nemohla vůbec chodit.

Ruší práci i plány na prázdniny

Také vás může zajímat ...

Kvůli tomu prý zrušila všechny domluvené pracovní povinnosti, a dokonce i plány na prázdniny. Když jí novináři volali, aby se zeptali, jak na tom je, vůbec se k tomu nechtěla vyjadřovat, ani nepotvrdila, že jde skutečně o nohu.

Že jde ale o něco skutečně vážného, potvrdili i její přítelkyně a kolegové. Za poslední měsíc prý zestárla skoro o deset let. Havlová je aktivní žena, která je zvyklá den co den něco podnikat. Jenže teď nemůže dělat vůbec nic jiného než sedět a ležet.

Kvůli zdravotním problémům se nezúčastnila ani oslavy osmdesátých narozenin Karla Gotta (80), což potvrzuje, že rozhodně o nic banálního nejde.

Čeká ji operace?

Ale rozhodně nemusí jít jenom o nohu, jeden z jejích kolegů z divadla prý spekuluje nad tím, jestli se náhodou neléčí z nějaké vážné nemoci.Už měsíce prý vypadala, že se něco děje a že před světem něco skrývá. Už se nebavila tak jako dřív, s kolegy ani přáteli nekomunikovala a ani prý na společenských akcích se příliš neukazovala, a když už, tak jenom na pár minut.

Někteří dokonce tvrdí, že ji v létě čeká důležitá operace.

Snad vše dobře dopadne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...