Dagmar Havlová: Vede mládež k zdravé stravě

Zdravá škola

Byly časy, kdy si bývalá první dáma DAGMAR HAVLOVÁ (64) mohla k jídlu dopřát cokoli, na co si vzpomněla. Jenže s přibývajícími roky se každé nezdravé sousto začne na postavě, ale mnohdy i na zdraví projevovat, a tak jak sama herečka říká, bylo načase se nad svým jídelníčkem zamyslet.

„Ke zdravějšímu stravování jsem se musela dopracovat,“ napsala na svém profilu na sociální síti Havlová, jež se tímto rozhodla podpořit program Skutečně zdravá škola, který má za cíl naučit děti si jídla vážit. Program má dále za cíl vštípit mládeži, že je důležité si jídlo vychutnat a zajímat se, odkud potraviny pocházejí. Komplexně je tak zaměřený na zdravé školní stravování.

A nejen díky hereččině podpoře se stav školních jídelen zlepšuje. A to, že se paní Dagmar pro tento krok rozhodla, oceňují i její příznivci. K tomuto příspěvku si totiž na síti vysloužila spoustu pochvalných komentářů.

Také vás může zajímat ...

Kráska .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...