Dají to zase dohromady?

Je to už několik let, co manželství Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) utržilo velkou ránu v podobě jeho přiznané milenky Lucie Gelemové (37).

Jenže přestože se Felix k mladší ženě nastěhoval, od manželky stále není schopen se odpoutat. Dokonce se zdá, že jsou jejich vztahy čím dál tím lepší.

Také vás může zajímat ...

„Vycházíme spolu výborně,“ potvrzuje Patrasová. Dokonce se prý vídají každý den. „Je u mě každý den pečený vařený. A já mu vařím to, na co má chuť,“ chlubí se Dáda a je vidět, že jí manželova pozornost stále dělá dobře.

Může se snad stát, že si brzy zase začnou dávat polibky?

Jistě ji na duši zahřeje i vědomí, že Felixova mladá milenka nejspíš doma musí zuřit, když si uvědomí, že muž, o kterého tak bojovala, si zrovna užívá domácí pohody s manželkou. Jak to tak vypadá, není vůbec vyloučeno, že se nakonec dočkáme velkého návratu záletného saxofonisty zpět domů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama