Děsivý verdikt Krampolové…

Ani po několika měsíční léčbě nemá Hana Krampolová (57) zdaleka vyhráno. Do nemocnice se po propuštění z léčebny vrátila už před Vánoci. Jak je na tom nyní? Manžel Hany, herec Jiří Krampol (81) přiznal, že péče o ni je velmi vysilující a že bohužel ani léčba zatím nepřináší výrazný posun k lepšímu.

Také vás může zajímat ...

„Moc se to nelepší, Hanička je stále v nemocnici a pořád vyžaduje cigarety. Ale má i světlé chvilky,“ řekl herec o jejím současném stavu. Přesto nechce vyslechnout některé rady z jeho okolí, aby se zaměřil také sám na sebe.

I když on sám řeší vážné zdravotní komplikace, za svou manželku stále bojuje. Na rychlejší návrat Hanky zpět domů ale rozhodně netlačí. „Nechávám vše v rukou odborníků, vím, že dělají pro ženu jen to nejlepší. Rád ji budu mít doma, ale až bude zdravá,“ dodal Jiří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...