Divadlo kvůli milenci? Hrozí jim prý bankrot!

Herečka Lucie Zedníčková (51) založila divadelní spolek. V době, kdy se naopak divadla bojí o své živobytí, se nabízí otázka: Co ji k tomu vedlo? Její poslední milenec je totiž takzvaně „od fochu“!

Může jej tedy využít v soukromí i práci a společně vydělané peníze nebudou muset dělit. Miroslav Ollé (46) je zvukař. „Jsem sice spíš ze zázemí téhle sféry, ale v divadlech a s kulturou dělám přes 20 let, tak vím, jak to funguje,“ přiznává zamilovaný Ollé, který se tak stará o technickou stránku jejich spolku.

Také vás může zajímat ...

„Věděl, do čeho jde, a není blbej,“ komentuje Lucka fakt, že si její přítel musel zvykat na zvýšenou pozornost.

Nepřecenila Lucie v dnešní době své možnosti?

Nemají ani na lustr

Pár už společně bydlí. Protože v poslední době kvůli mnoha omezením moc vytížení nejsou, realizuje se Ollé doma. „Teď nemáme úplně na všechno, co bychom si představovali. Měli bychom si aspoň pořídit pár lustrů místo žárovek, co nám trčí ze stropu.

Míra umí spoustu věcí vyrobit sám,“ utěšuje se Zedníčková, jejíž finanční situace teď evidentně není růžová. A jak se zdá, nový partner také závratným jměním nedisponuje. Divadelní herectví nikdy nebylo kdovíjak výdělečná činnost, ale Zedníčková jej miluje.

Skončí bez peněz?

„Divadlo je adrenalin,“ míní. Dost adrenalinové ale je už jen divadelní společnost v této době vlastnit. Sama se musí starat o produkci i hrát. Než se totiž představení dostane před diváky, stojí to pěkný ranec peněz, které se jí zatím nevrací.

„Máme nasmlouvané zájezdy, tak jen doufám, že budeme moct hrát,“ obává se současné situace. Dcera Amelie Pokorná (15) sice kráčí v jejích stopách a po natáčení seriálu Krejzovi se nyní objevuje v Sestřičkách a natáčí i další primácký seriál Hvězdy nad hlavou, ale do spolupráce se svou mámou se moc nehrne.

Ráda by svou dceru také zapřáhla?

„Nikdy jsme společně netočily, ani divadlo jsme spolu nedělaly. Mně by to nevadilo, ale Amálka se tomu, hrát se mnou, brání,“ připouští herečka, i když je znát, že ji postoj dcery mrzí, protože vydělané peníze by se do společné rodinné kasy rozhodně hodily. Hlavně, že alespoň partner ji v tom nenechá samotnou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...