Do vztahu se jim vloudila krize!

Na první pohled vypadají Markéta (32) a Patrik (31) Děrgelovi jako dokonalí manželé. Vychovávají syna Vavřince (3) a hrají v Ordinaci. Jejich vztah má ale údajně k ideálu hodně daleko.

Ani jeden z herců se netají tím, že nemají tak úplně harmonický vztah. „Je to taková harmonie říznutá Itálií,“ přiznal bez okolků Patrik Děrgel s tím, že se s Markétou dokážou pohádat kvůli naprosté hlouposti. Není to tak dávno, co jeli společně výtahem do pátého patra a on své ženě řekl, že je skvělé, že si ani nevzpomíná, kdy se naposledy pohádali.

Také vás může zajímat ...

Načež se prý Markéta rozohnila s tím, že takové věci nemá říkat, aby je nezakřikl. Nakonec se prý dohadovali celou cestu výtahem, a když vystupovali, byli rozhádaní a naštvaní jeden na druhého. A podobné scény jsou údajně v poslední době čím dál častější. Co za tím stojí? Herečka je, zdá se, citelně podrážděná, jako by už byla alergická na každé manželovo slovo.

Má ho snad ani ne rok po svatbě plné zuby?

Nemá nervy ani na syna

Děrgelová se svěřila, že častou příčinou jejich hádek bývá i malý syn Vavřinec. Oba jsou prý s Patrikem dost vzteklí, nemají na chlapce dost trpělivosti a občas i manželovi prý ujedou nervy. Markéta přiznává, že nemá dostatek vytrvalosti si s tříletým raubířem hrát a k šílenství ji často dohání i jeho kňourání bez příčiny. „To pak křičím, ale nezabírá to.

Vávra neustále zkouší naše hranice a snaží se věci vyřvat,“ postěžovala si herečka. Je možné, že potíže a hádky do vztahu přinesla výrazná změna, kterou způsobila Ordinace v růžové zahradě 2. Až donedávna se totiž manželé doma jen míjeli a téměř se nevídali.

Od chvíle, kdy spolu ale tráví více času, to doma vře.

On chce řešit všechno hned

Příčinou krize nejsou jen samotné hádky. Mají potíže i s usmiřováním. Vzhledem k tomu, že se už nějaký čas znají, vědí, jak by měli po bouřlivém sporu najít zase cestu zpátky. I v takové chvíli ale někdy dojde opět k rozepři. Patrik prý rád o všem dlouze mluví a má potřebu konflikt co nejrychleji vyřešit. Jeho žena je na tom ale přesně opačně.

„Markétka mě naučila, že není dobré říkat vždy úplně všechno,“ svěřil se herec s tím, že i přesto si často nemůže pomoci a má potřebu si všechno vyříkat.

Sama herečka uvedla, že stejně jako mnoho jiných párů i oni řeší přes den mnoho nepříjemných věcí, které ale k životu zkrátka patří. Otázkou je, jak dlouho budou představitelku doktorky Márové hádky bavit. Podle lidí z blízkosti manželů je totiž právě ona, kdo má takzvaně horkou hlavu.

Navíc vzhledem k tomu, že spolu i pracují, nemají možnost si jeden od druhého odpočinout alespoň v práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...