Domovník z Ulice je v ohrožení!

Bodré seriálové postavy bývají diváky oblíbené, a proto se většinou těší dlouhověkosti, vzpomeňme Jaroslavu Obermaierovou (74) jako hokynářku v Ulici nebo Svatopluka Skopala (69) coby Josefa ve Vyprávěj.

Nyní se ale proti vší logice smráká nad postavou ze seriálu Ulice, domovníkem Peškem alias Rudolfem Hrušínským (73), který je součástí Ulice od samého začátku v roce 2005. „Ten dědek už mi leze krkem.

Také vás může zajímat ...

Jeho role je ohraná a nemá se kam vyvíjet!“ říká jeden z mnoha příspěvků na sociálních sítích. „Zamrzl v dávné době, měli by ho už nechat odejít,“ říká další – abychom citovali ty slušnější.

Zdá se, že přitroublý humor jeho postavy už fanouškům seriálu leze na nervy a je jen otázkou času, kdy to pochopí i scenáristé. Pak Rudolfovi nezbude než se odebrat na oblíbené ryby…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...