Došly jí peníze na život v luxusu?

To je snad nová zahraniční realitní pandemie. Všechny známé celebrity se teď zbavují svých předražených nemovitostí. A výjimkou není ani herečka Kim Cattrallová (61), známá jako Samantha ze Sexu ve městě.

Také vás může zajímat ...

Prodává dům v Hamptons, který vlastnila posledních 22 let. Jde o dům u pláže s krásným výhledem na oceán, krbem, terasou, vířivkou a dalšími příjemnými benefity. V nabídce je za 75,2 milionu korun, což je ve srovnání s nabídkami některých jejích kolegů skoro „za babku“.

Interiér je světlý a vzdušný, převládá v něm bílá barva. Škoda jen, že dům nemůže vyprávět. Mejdanů a prohýřených nocí se tu odehrálo jistě nepočítaně. Herečka si prý uměla užívat života úplně stejně jako její seriálová postava, náruživá podnikatelka Samantha, v seriálu Sex ve městě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama