Dostal kopačky od modelky!

Po rozchodu se zdrceně vrátil zpět domů ke slavné matce

Někdejší hlavní hvězda kuchařského seriálu Ohnivý kuře, herec a muzikant Jakub Prachař (36) utrpěl citovou ztrátu.

K vodě ho pustila jeho láska, oslnivá blonďatá modelka Denisa Dvořáková (29). Stalo se tak v závěrečné fázi rozvodu jeho manželství s Agátou Prachařovou (35). Vše se provalilo ve chvíli, kdy Agáta vyrazila s neznámým silákem na dovolenou do Chorvatska.

Také vás může zajímat ...

Jakub s Denisou spolu byli od loňského srpna, kdy se seznámili na akci Elite Model Look ve Španělském sále Pražského hradu,
kterou Kuba moderoval. Podle přátel jejich vztah zkrátka vyšuměl, až prý modelce došla trpělivost a dala mu ránu z milosti.

Herec se z rozchodu vzpamatovává v domě své matky Dany Batulkové (62) v pražských Kolodějích. Z vily v Suchdole, která má připadnout Agátě a jejich dceři Mie (2), se už dávno odstěhoval. Najde citlivý herec jinou lásku, která ho nepošle k šípku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...