Dostali dobrodruzi domácí vězení?

Touhle dobou měli být herci Jan Révai a Pavel Liška (48) už podruhé s motorkami v Jižní Americe, ovšem zdá se, že natáčení dokumentu někde uvázlo. Lze předpokládat, že zasáhla všudypřítomná pandemie, ale nabízejí se i jiné důvody.

Bára Poláková (37) možná dala svému příteli nůž na krk a sdělila mu, že už se narajzoval dost… Nebo se oba dobrodruzi prostě a jednoduše pohádali. Už při minulé cestě před dvěma lety se jim to povedlo tak, že si od sebe dali nucenou pauzu.

Také vás může zajímat ...

Neřízená střela

Že by dostal doma „zaracha“ druhý z motorkářů Jan Révai, nelze příliš předpokládat. Slovenská herečka Zuzana Šulajová (42) věděla, do čeho jde, když kvůli ní před lety opustil svou manželku a rozvedl se s ní, přestože Daniela (43) se zrovna trápila smrtí svého otce.

Révai byl vždycky poměrně neřízená střela, v šestnácti letech se dopouštěl dosti výrazných kriminálních činů a musel do vězení. Čili nějakou velkou míru zodpovědnosti od něj asi nikdo čekat nemůže. On je ovšem jistě přesvědčen, že o své dva syny Jakuba (9) a Matěje (6) se stará svědomitě.

Při výchově prý je neušetří ani poznatků z temného období svého kladenského života, tudíž kluci už vědí, čeho se mají vyvarovat.

Nejsou love?

Můžeme předpokládat takto výchovný vliv i směrem ke kolegovi Liškovi? Tady jsou obavy jistě namístě. Oba dobrodruzi se chtějí jeden před druhým vytáhnout a Bára je určitě oprávněně ve střehu.

Ostatně povídá se, že její partnerství s Liškou se stalo v poslední době poměrně chatrným a oba jsou spolu jen kvůli holčičkám Ronje (4) a Rice (3). Je tu ale ještě jedna varianta, proč chlapi zůstali doma na zadku. Nesehnali peníze. Jejich internetová sbírka vynesla na serveru Donio směšných 8400 korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama