Dožene ho hanba k sebevraždě?

Poslední dobou se to kolem amerického herce Kevina Spaceyho (59) jen hemží sexuálními skandály! Vše nasvědčuje tomu, že se z toho Kevin evidentně psychicky složil. Proslýchá se totiž, že už ani nevychází ven ze svého domu, protože se prý snaží skrýt před světem.

Také vás může zajímat ...

Jenomže jeho bratr Randall Fowler (63) prozradil, že o něj má ukrutný strach. Zdá se totiž, že Spacey je na tom natolik špatně, že se mluví o tom, jestli si náhodou nesáhne na život. Není divu, že je v rozpacích, protože má na svém kontě hodně nemilý prohřešek.

Patrně měl totiž před třemi lety osahávat osmnáctiletého chlapce, a poté se chovat dokonce útočně. Uvidí se, jaký trest si Spacey nakonec zanedlouho odnese. Podle aktuálních zpráv mu prý hrozí až pět let vězení a rozhodně má konec s kariérou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...