Drobný si zase rýpnul do Gotta. Co on na to?

Je to pořád ta stejná písnička. Že se přední český zpěvák Milan Drobný (72) nemá zrovna v lásce s manželkou zlatého slavíka Karla Gotta (78) Ivanou Gottovou (41), ví už asi každý. Milan si ale nedá pokoj a asi ze strachu o svého dlouholetého kamaráda se neustále nenápadnými poznámkami snaží do jejich vztahu zasít semínko pochybností.

Co si dovolil říct na adresu Mistrovy ženy tentokrát? „Podívejte se, nikoho jsem nechtěl nikdy urazit, ale nikdo mi nebude napovídat, co smím říkat do novin. A i starší lidi občas přijdou k rozumu,“ neodpustil si uštěpačnou poznámku Drobný.

Milan Drobný

Také vás může zajímat ...

Bude mít tohle očividné rýpnutí nějakou dohru? Zastane se věčně nemocný Karel svojí drahé polovičky, nebo už mu na to nezbývají síly? Milan přitom stále doufá, že se přátelství mezi ním a božským Kájou konečně pohne z bodu mrazu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...