Drsné obvinění ze záhrobí!

Při příležitosti šestiletého výročí úmrtí Ivety Bartošové (†48), která našla smrt pod koly vlaku, vyplouvají na povrch děsivé detaily jejího vztahu s popovou kolegyní Lucií Bílou. Maminka zesnulé zpěvačky, Svatava Bartošová, se rozpovídala o nenávisti, která měla mezi oběma umělkyněmi léta panovat.

Ačkoli Lucii i Ivetu spojoval podobný osud, kamarádkami se nikdy nestaly.

Také vás může zajímat ...

Bartošová navíc měla několikanásobnou zlatou slavici obviňovat z toho, že jí zničila nejen soukromý život, ale i kariéru.

Panáček voodoo

Je až děsivé, kolik toho měly obě zpěvačky společného, přesto byla každá úplně jiná. Při bližším porovnání dokonce působí jako naprosté opaky. Křehká Iveta Bartošová a mnohdy až démonická Lucie Bílá zkrátka nemohly společně fungovat. Kdo by si ale pomyslel, že by jedna druhé chtěly nějak zásadně škodit? Vždyť si vzájemně ani příliš nekonkurovaly.

Obě si procházely obdobími velké slávy a životních pádů, obě měly problémy se svými partnery a obě poznamenala smrt jejich velkých lásek v autě. Nic z toho ale podle paní Svatavy zpěvačky nestmelilo a Iveta si byla prý po celý svůj život jistá, že jí Lucie uhranula.

„Jednou jí dala nějakého voodoo panáčka a to jí změnilo život,“ uvedla v knize Má dcera Iveta maminka zesnulé zpěvačky.

Chtěla jí uškodit?

Ta slova pak ilustruje i svědectví chůvy Zlaty „Goldy“ Dvořákové (66). Ta se svěřila, že když pracovala u Bartošové v Uhříněvsi, mnohokrát se prý Iveta zmínila, že jí chtěla Lucie ublížit. Potvrdila také to, že v době, kdy se narodil Bartošové syn Artur (23), navštívila Bílá svou kolegyni a darovala jí figurku. Iveta si od té chvíle byla jistá, že jí chce uškodit a že pěstuje černou magii.

Nakonec figurku raději prý ze strachu vyhodila do popelnice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...