Ewa Farna: Nevěrníkům drží palce

Až překvapivě tolerantní je zpěvačka Ewa Farna. Vyšlo najevo, že slovo nevěra ji nechává neuvěřitelně chladnou. A jak se to zjistilo? Docela jednoduše. Nedávno světem showbyznysu otřásla otevřená zpověď zpěváka Tomáše Kluse (32).

Ukázalo se, že tento výtečník okusil velké množství omamných látek a podváděl všechny své přítelkyně, manželku nevyjímaje. „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy…“ napsal na sociální síť.

Také vás může zajímat ...

Ať už ho k tomu vedly výčitky svědomí, nebo touha po větší popularitě, jednou ze zasažených žen byla i Ewa Farna, protože s Klusem před lety chodila, ač jen několik měsíců. Právě proto je s podivem, že jí i během této krátké doby Klus stihl být nevěrný.

Jak se zdá, neztrácí čas. Reakce Farne všechny překvapila. „Pravdy je v tom dnešním světě málo a jen ji raz,“ odpověděla s tím, že obdivuje Klusovu odvahu. Patrně se jedná o jednu z nejtolerantnějších žen v ČR! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...