Felixe to už prý s milenkou nebaví!

Pokud máte zato, že ze soukromí herečky Dády Patrasové (62) a saxofonisty Felixe Slováčka (75) se už nelze nic dozvědět, protože na sebe všechno práskli, velmi se mýlíte.

Dáda opět přišla s drobnou, ale zajímavou troškou do mlýna, kterou zároveň pošťouchla Felixovu „oficiální partnerku“ neboli milenku, výtvarnici Lucii Gelemovou (35). „Felix je hysterka, je zvědavý a ptá se mě, kdy zase pojedu do Itálie. A chce po mně pořád sex, protože ho to už s Gelemovou nebaví,“ přinesla Dáda novou pikantní informaci. Z takové promluvy může mít Felix sotva radost.

Také vás může zajímat ...

Mezi oběma konkurentkami jsou totiž zásadní tělesné rozdíly. Lucie ho teď může nutit, aby se k manželčině hlášce rázně vyjádřil, jinak s ní bude mít peklo.

Zároveň to vypadá, že na manželku a jejího italského milence stále žárlí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...