Finková přiznala, že přišla o dvě děti!

Hlasová koučka z show Tvoje tvář má známý hlas, Linda Finková (50), odhalila strašné tajemství ze své minulosti. Bývalá manželka Richarda Genzera (51) si prožila obrovskou bolest.

„Když bylo dceři pět let, otěhotněla jsem, ale v pátém měsíci se zjistilo, že děťátko není v pořádku, a byl vyvolán porod,“ šokovala zpěvačka, která pak zkoušela otěhotnět ještě jednou, ale potratila.

Také vás může zajímat ...

Druhého vytouženého dítěte se tak dočkala až na třetí pokus a je jím syn Matyáš (10), kterého dělí od sestry Viktorie (19) devět let. Dnes už na nešťastné okamžiky svého života Finková příliš nevzpomíná.

Není divu, vždyť na takové tragédie se člověk snaží raději zapomenout. Nyní je prý šťastná po boku nového přítele a těší se z toho, že má alespoň své dvě děti zdravé

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...