Gabriela Lašková: Konec přízně diváků?

Zprávařka Gabriela Lašková (27) chce asi vypadat starší. Jinak si neumíme vysvětlit, že opět zaexperimentovala s novým účesem. Ofina a tmavé vlasy z ní dělají usedlou paní. Má snad pocit, že jí to teď víc sluší? Všichni ji znali jako krátkovlasou Miss a často jí fanoušci připomínají, že se jim v té době líbila nejvíc.

Ona se ale snaží z této škatulky už nějakou dobu dostat. „Kdybych byla celý život stejná, nebyla bych to já,“ chlácholí kritiky moderátorka zpráv. Nevadí jí, že se může přestat líbit divákům? To by bez milosti vedlo k jejímu odchodu z obrazovek.

Také vás může zajímat ...
V novém účesu příliš nezabodovala.

S Romanem Šebrle (42) tvoří sice oblíbený televizní pár, ale vlasové experimenty se Laškové nemusí vyplatit. Už to, že si vlasy zesvětlila, byl pro mnohé nezvyk. Kvůli kariéře asi odkládá i mateřství. Proč ji teď riskuje? I když se nedávno vdala a o dětech neustále mluví, žádné asi zatím není v plánu.

Ostatně, diváci by na ni mohli zapomenout a ona by si pak v televizi neškrtla. I herci se přizpůsobují požadavkům role, kterou na obrazovce ztvárňují. Proč svému „publiku“ nevyhoví k oboustranné spokojenosti i Gabriela?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...