Hana Mašlíková: Naštvaná na silikony!

Půvabné moderátorce ze Snídaně z Novou se během pár let výrazně změnily priority. HANA MAŠLÍKOVÁ (36) se živila jako modelka, a aby na sebe upoutala pozornost, nechala si pomocí silikonů zvětšit prsa na velikost číslo pět.

Teď je z ní ale maminka na plný úvazek, věnuje se sportu a před kamerou taková obří ňadra nepotřebuje.

Také vás může zajímat ...

Má toho dost

S umělým poprsím má ale jenom starosti. Nejenže po porodu nemohla kvůli prasklému implantátu kojit, a tak musela ihned pod kudlu, ale pokoj jí nedávají ani její fanoušci. Denně se jí ptají desítky dívek na proceduru ohledně plastické operace. Moderátorka toho má dost a vzteká se: „Ženský, já nejsem plastický chirurg!

To, že mám implantáty, ještě neznamená, že mám doktorát,“ vysvětluje Mašlíková.

Je vidět, že na minulost by nejraději zapomněla a svého zákroku zřejmě pořádně lituje. Nakonec si kvůli zdravotním komplikacím nechala modelka ňadra zmenšit a upravit. „Mám hodně tenkou kůži a málo tuku, takže i podle toho se postupovalo.

Aby se implantáty pod kůží nerýsovaly,“ uzavírá s tím, že tentokrát nechala výběr velikosti na lékaři a svá ňadra už s nikým řešit nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...