Hraje v Ordinaci jen kvůli účtům

Málo kdo by věřil, jak to má hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 herec Vlastimil Zavřel (63) s penězi. Kdyby to bylo na něm, před kameru na plac by vůbec ani nelezl.

Jenže složenky se samy nezaplatí. „Můj důchod je tak slabý, že nevím, z čeho bych žil. V penzi jsem od října, takže jsem zajištěn, ale to je tak na účty,“ lituje se představitel Jindřicha Valšíka. Kromě seriálu se navíc musí věnovat divadlu, ale všechno bere jen jako kšeft a klidně by se vším tím hraním z fleku sekl.

Také vás může zajímat ...

Navíc počítá s tím, že rok od roku bude příležitostí k práci méně a méně, takže se ještě co nejvíc snaží na stáří zajistit, dokud to jde. Na jevišti je přitom už od svých šestnácti let, ale i přesto se bez něho dokáže prý hravě obejít. „Ať mi dají slušný důchod a já toho z fleku nechám,“ dušuje se herec.

Je tak jen otázka času, kdy se Ordinace bude muset vyrovnat s koncem další postavy…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...