Hrozí, že skončí úplně opuštěná

Sice před časem našla Hana Maciuchová (73) štěstí a lásku, ovšem není jisté, jestli je jejich vztah do budoucna perspektivní. Karla Valdaufa (72) má totiž trápit, že se jeho partnerka stále nedokázala smířit se svou minulostí.

Také vás může zajímat ...

Velmi prý lituje toho, že nikdy neměla děti a dost často to podsouvá i svému současnému partnerovi, který za to přitom nemůže. Je ale pochopitelné, že je tato skutečnost pro Hanu velmi citlivou záležitostí a není snadné se smířit s tím, že její vrstevnice jsou babičkami a tráví čas s vnoučaty, zatímco ona takovou možnost nemá.

Karla už ale její ustavičné výlevy nemají bavit, a dokonce prý přemýšlí o tom, jestli nebude na druhou stranu pro oba lepší, ze vztahu vystoupit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...