Hubne ze strachu

Jako sekretářka v seriálu Slunečná je herečka Eva Holubová (61) velmi rázná. A stejně nekompromisní rozhodnutí musela udělat i v osobním životě, Jde jí totiž o zdraví!

Eva totiž v poslední době přibrala a kila musí bezpodmínečně dolů. Nejde ale o to, že by byla marnivá a kila navíc by ji vadila kvůli tomu, jak vypadá. Tloušťka jí způsobuje vážně zdravotní komplikace. „Parádní prdka nevadí, ale pneumatika kolem pupíku je nebezpečná.

Také vás může zajímat ...
Nejvíce ji trápí nahromaděný tuk v oblasti břicha.

Mám po mamince hypertenzi, která mou maminku zahubila. Proto tolik vyšiluju s dietou,“ svěřila se Holubová. Ta poslední měsíce pobývá s dcerou na Sicílii, kde mají vlastní dům. Každý den se snaží vydat na dlouhou procházku se psem a dodržovat odlehčený jídelníček.

I tak se ale zdraví ozývá. Několik dní byla s krutými bolestmi upoutána na lůžko, když se jí zablokovala žebra. I to, zdá se souvisí s nadváhou a tak má Eva opravdu velkou motivaci se sebou něco udělat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama