Hvězdu Novy čeká nový životní zlom

Zvláštní vyjádření, která si fanoušci musejí přebrat, plynou z úst tváře Novy, moderátorky Televizních novin Lucie Borhyové (42).

Ta se zjevně cítí být na životní křižovatce, protože si zameditovala na téma, že se blíží doba, kdy jí na recepci přestane fungovat vstupní kartička. Jak řekla, s Reyem Korantengem (46) hlásí zprávy od roku 1999 a donekonečna to fungovat nemůže.

Také vás může zajímat ...

Druhé téma, jež nakousla, je svatba, kterou už chystala dvakrát (vždy v cizině u moře), a nikdy to neklaplo. S Michalem Smečkou (32) „drtí“ už čtvrtý rok, a chce-li ho podarovat potomkem, má nejvyšší čas.

Proto asi čekají na konec karantény, aby mohli sednout na letadlo a podstoupit romantický obřad někde na pláži, jak Lucie plánovala s někým jiným už před lety. Zjevně už mají nahospodařeno, aby mohli bezstarostně žít…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama