Ilona Csáková způsobila synovi šok

Vypadá prý jako upír

Ilona Csáková s rodinou.

Už dlouhých 30 let se drží ILONA CSÁKOVÁ (45) na naší hudební scéně. Toto malé jubileum se rozhodla tak trochu oslavit tím, že si s mladším synem DOMINIKEM (3) připomene své pěvecké začátky a společně si prohlédnou fotografie, které je provázely.

Opačný efekt Sice se v první řadě snažila svého synka těmito snímky pobavit, a to hlavně některými módními úlety, ale nakonec jí záměr příliš nevyšel a malý Dominik se naopak začal maminky bát. „Řekl, že mu tam připomínám upírku,“ popisuje jeho reakci na temný portrét z roku 1993.

Tehdy startovala sólovou kariéru a nejen deska, ale i fotky k ní byly úspěšné. Tahle doba už je ale pryč a Ilona si musí dávat pozor na to, co si oblékne a jak se nalíčí, aby neděsila své dvě ratolesti.

Také vás může zajímat ...

Před pětiletým DANIELEM krabici s fotkami raději už schovala. Útěchou jí však může být, že není první ani poslední umělkyně, jejíž dítě nebo děti se děsí při pohledu na starší snímky, které znázorňují jejich rodiče tak, jak je vůbec neznají a nepamatují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...