Ivan Vyskočil neví, co na něm jeho přítelkyně vidí!

Žárlivá je spíš Romana, herec zůstává v klidu

Ivan Vyskočil s přítelkyní Romanou Fenclovou.

Některé věci ve vztahu herce IVANA VYSKOČILA (69) a jeho o více než čtyřicet let mladší přítelkyně Romany fungují tak nějak obráceně. Zvláštností číslo jedna je, že zatímco Ivan nápadníky své mladé přítelkyně nijak neřeší, ona prý žárlí až příliš a mnohdy zcela bezdůvodně „Fakt nechápu, co na mě vidí, že tak žárlí,“ směje se Ivan a dodává: „Žárlit bych měl přece já“.

Pokud je ovšem Romana obeznámena se zálety svého partnera a jeho láskou ke krásným ženám, není divu, že je někdy až přehnaně podezíravá. Přestože takový zájem mladé slečny herci samozřejmě lichotí, někdy je toho až moc a to několikaletému vztahu dvakrát neprospívá.

Také vás může zajímat ...

Žárlivé scény totiž bývají hlavním důvodem jejich hádek, které nejednou vedly až k rozchodu. Dlouho to jeden bez druhého ale nevydrželi. Čím Romaně herec tak učaroval nedokáže s jistotou říct ani on sám.

„Je mladá, nevím, co blbne s dědkem jako jsem já,“ uzavírá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...