Jak ovlivní nový muž v seriálu její život?

Hrozí, díky Ulicí zjistí, že chce po svém boku někoho úplně jiného.

Už patnáct let je Ljuba Krbová (62) spjatá s rolí Aničky Liškové v nekonečném seriálu Ulice. A právě tady jí v nové sezóně čeká po letech další milostné vzplanutí.

„V Ulici potkám muže, který pro mne bude takovým guru. Bude to můj učitel a pak i něco víc,” nastínila vývoj své postavy Krbová, vzápětí se však svých slov lekla, protože něco takového mají od vedení televize přísně zakázáno.

Také vás může zajímat ...
Spustí Ondřej žárlivou scénu a donutí Ljubu odejít ze seriálu?

Ale zřejmě je to pro ni tak skvělá zpráva, že se o ni prostě musela podělit. Dá se tak předpokládat, že partner, kterého jí tvůrci seriálu vybrali, je jí víc než sympatický a společných scén už se nemůže dočkat. Kdo z toho už nejspíš tak nadšený nebude, je partner Krbové, spisovatel Ondřej Neff (75).

O tom se proslýchá, že je velmi žárlivý a s přibývajícím věkem si jistě uvědomuje své limity a že se mezi ním a o třináct let mladší Ljubou rozevírá propast. Na místě tak mohou být obavy z toho, aby se láska z televizní obrazovky nepřenesla i do skutečného života.

Protože Krbová je v soukromí velmi akční a pokud jí její současný partner nebude stačit, mohlo by se stat, že svůj čas začne trávit s někým, komu obrazně řečeno nedochází dech. To by byl ale konec idylického partnerství, které dosud s Neffem měli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama