Jak propašovala dítě přes hranice?

Na světě je tolik zajímavých ženských, tak proč trávit celý život s jednou? Legendární režisér Jiří Menzel (†82) až do svých 66 let hrdě střídal ženy. A jak se říká, odříkaného největší krajíc.

Když potkal o 40 let mladší novinářku Olgu Kelymanovou , nyní Menzelovou (42), vše se obrátilo. Bez Olgy už nedokázal žít. A tak vytvořili model soužití, který nikdo nechápe. Oboustranné nevěry jim jejich vzájemnou lásku prý rozhodně nekazily.

Také vás může zajímat ...

Dohodil jí kamaráda

Menzel se prý dokonce postaral o to, aby po jeho smrti nezůstala sama, a tak ji seznámil se svým přítelem, egyptologem Miroslavem Bártou (50). Olga tedy nelenila a ještě za života svého slavného manžela si s Bártou pořídila syna Alberta (1,5).

Aby se toto tajemství nikdo nedozvěděl, odjela rodit na Mallorku, odkud novorozence pašovala autem, zabaleného v dece, tajně přes hranice zpět do Čech. Po odtajnění třetího potomka teď začala všechny šokovat snímky malého Alberta (1,5) s Menzelem a konstatováním, že si toto miminko režisér velmi užíval!

Menzela navíc Olga vždy uváděla jako tatínka svých holčiček Aničky (11) a Evičky (5), přestože biologickým otcem nejstarší dcery byl jiný režisér, Jaroslav Brabec (66). Ani ten na rodinných snímcích plných pohody a lásky zpravidla nechybí.

Taková normální rodinka

Těžko říci, co odtajněním nepochopitelných propletenců Olga sledovala. Mohla tušit, že veřejnost její nevěru i utajeného syna nepřijme zrovna s nadšením. „Chudák pan Menzel. V normálním světě by byla za ště*ku, v tomhle světě má obdiv,“ zaznívalo v komentářích pod snímky „rodinky“. Bohužel to nebyla
ojedinělá reakce.

Menzel byl národem milován, a tak jej lidé litují, protože považují jejich celé manželství za klam. Málokdo totiž věří, že vztahy své ženy snášel dobře. Spíš k tomu byl dotlačen, pokud o ni nechtěl přijít. Stejně jako nikdo nevěří, že by ho netrápila žárlivost na tolik milovanou ženu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama