Jak to dopadne s Gottovou roubenkou?

Tvrdil, že o takový povyk nestojí a že rozestavěnou roubenku v Doubici i s vybraným pozemkem raději prodá. Od tohoto listopadového rozhodnutí uplynulo už ale zase půl roku a kolem luxusní dřevostavby zlatého slavíka Karla Gotta (77), jež je ale oficiálně přepsaná na jeho tchyni Blanku Krejčí (66), stále pobíhají zedníci.

Stačí tak už jen okna a dřevěné obložení a rodina nejslavnějšího českého zpěváka se na konci června může stěhovat. Tomu nasvědčuje i fakt, že se kolem vily začaly sázet vysoké smrčky, které si údajně zpěvák sám vybral, aby mistra nemohl nikdo rušit.

Jaká je tedy pravda? Bude se dostavěná roubenka prodávat novým majitelům nebo se Karel společně s manželkou Ivanou Gottovou (41) a jejich dětmi budou co nevidět stěhovat do nového, a to i přes to, že kvůli mediálnímu humbuku kolem stavby už teď nejsou mezi novými sousedy zrovna dvakrát oblíbení? Jak tohle dopadne?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...