Jakub Prachař: Zlatý flek ohrožen

O financích příliš nemluví a zřejmě ví proč. Herec a moderátor Jakub Prachař (35) o peníze rozhodně nemá nouzi. Největší sumy mu vynáší televizní pořad Máme rádi Česko. V tom se Prachař zuby nehty drží už od první série a není divu.

Také vás může zajímat ...

Moc dobře ví, že čím déle se v pořadu udrží, tím vyšší bude jeho honorář. Jeho soupeři byli například herec Martin Dejdar (53) nebo Jan Dolanský (40), oba však Prachař nelítostně porazil. V současné době se v tichosti natáčí nová řada, ve které se Prachařovi postaví nováček Vojtěch Kotek (31).

I když je Prachař v soutěži ostříleným veteránem, měl bys e mít na pozoru. Jeho místo by mu Vojta mohl přebrat, protože je neokoukaný a diváky by mohl bavit víc. Zajímavé bude, zda sesadí Kotek Prachaře z trůnu. Souboj to bude v přímém přenosu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...