Jana Švandová: Blízcí jí už mají plné zuby?

Opravdu se cítí být bezvadnou tchyní?

Herečka JANA ŠVANDOVÁ (71) nepřestává udivovat svým mladistvým zjevem, přitom plastické operace popírá. Ráda se chlubí vnučkami a často hraje potvory. Nabízí se otázka, jaká je jako tchyně?

Nestárnoucí Janě Švandové (71) kdysi spolužák Jiří Bartoška (71) v legraci říkal, jak prý může herečka udělat takovou blbost, aby se rozvedla s filmovým producentem i s plastickým chirurgem? Prvním manželem Švandové byl totiž producent Oldřich Mach (74), druhým primář plastické chirurgie, se kterým má syna Huberta Topinku (39).

Také vás může zajímat ...

Bývalá nevěrnice

Herečka se obešla bez protekční pomoci manžela – producenta, kariéru si zvládla vybudovat sama. Co se týká plastické chirurgie, pravidelně prý chodí pouze na kosmetiku a občas absolvuje drobné zákroky laserem. Tomu snad ale nemůže věřit nikdo. S takovou, až nepřirozeně vyhlazenou pletí, by Švandová mohla od hodiny dělat estetické chirurgii reklamu.

Ke svým rozvodům v nedávném rozhovoru řekla, že mívala ve zvyku, když byla někomu nevěrná, rozvést se s ním a vzít si toho, s kým zahýbala.

Upnula se na vnučky

Herečka také jedním dechem dodala, že svému třetímu muži, developerovi Pavlu Satoriemu (69) je stoprocentně věrná celých dvacet let, co jsou spolu. Není ale vyloučeno, že by se Švandová nemohla ani v babičkovském věku pouštět do milostných dobrodružství… Syn Švandové má dvě dcery a herečka se na ně upnula.

Má co dohánět, protože Hubert se nedávno vrátil ze zahraničí.

Jako humanitární pracovník pobýval s rodinou v Londýně, ale i v Africe a v Pákistánu. Strach o rodinu A právě pobyt v Pákistánu Švandovou zneklidňoval, protože to podle ní není pro děti bezpečné místo. Sama dlouho měla obavy, jet se za synem podívat, protože by se tam podle svých slov jako vnadná blondýna necítila zrovna svobodně.

Nakonec se do Islámabádu vypravila, ale obav se nikdy úplně nezbavila a nejspíš na syna tlačila, aby se vrátil. Když se jí přání splnilo, začala s jeho rodinou trávit skoro všechen volný čas. Švandová o sobě sice sebevědomě prohlašuje, že je bezvadná tchyně, ale její vztah k synově anglické manželce má k dokonalosti daleko.

Se snachou si nerozumí

Herečka přiznala, že její znalost angličtiny je velmi chabá a největší problém tak pro ně představuje jazyková bariéra. Se smíchem dodala, že snacha Claire, kterou překřtila rodina na Kláru, tak nemá možnost, poznat její stinné stránky. Snad syn nezmizí zase ve světě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama