Janet Jackson: Tajila svou dceru přes 31 let?

Mlží proto, aby byla zajímavá?

Janet Jackson

Ještě nedávno celý svět se zpěvačkou JANET JACKSON (50) slavil, že se jí po dlouholetém snažení podařilo otěhotnět a že se slavná sestra MICHAELA JACKSONA (†50) ve svém pokročilém věku stala poprvé matkou. Nyní se ale ukazuje, že to pro zpěvačku ve skutečnosti nebyl první porod a ani její nedávno narozený syn EISSA není její první potomek.

Podle nových informací měla Janet celých jednatřicet let před světem tajit dceru! Na tom alespoň trvá Američanka TIFFANY WHYTE, která už nechce dále mlčet a tvrdí, že Janet je její biologická matka, což údajně potvrzují i testy DNA. Otcem mladé ženy má být hudebník JAMES DEBARGE (53), s nímž Janet v osmnácti letech utekla z domu a provdala se za něj.

Manželství ale trvalo pouhý rok a podařilo se dosáhnout anula ce. Jenže Janet už byla v jiném stavu, a tak dali dítě k adopci. „Čekala jsem 31 let! Nechci se tím proslavit. Chci, aby se lidé dozvěděli pravdu,“ říká Tiffany, kterou zřejmě popudilo, že se zpěvačka chlubí veřejně jen nedávno narozeným Eissou. Nyní se čeká na další výsledky testů DNA.

Tentokrát se bude porovnávat DNA Tiffany a Jamese. Sama zpěvačka však k celé věci stále mlčí.

Také vás může zajímat ...

Že by to byla pravda?

b (2)
Dítě, které porodila nedávno manželovi Wissamu Al Manaovi, prý není její první.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...