Jeho čest není na prodej

Moderování je milý přivýdělek i pro Davida Gránského (28), který je jednou z hvězd seriálu Modrý kód.

Jenže tentokrát ho pracovní nabídka dostala do velmi svízelné situace. Mladý herec totiž kývl na moderování křtu knihy o zesnulém Karlu Gottovi (†80). Bohužel si až pozdě uvědomil, že se nejedná o jeho oficiální biografii. „Chci se zeptat, Ivana Gottová ví o tom, že vznikla tato kniha?

Také vás může zajímat ...

Mám trošku obavy,” nechal se slyšet David, kterému žádné peníze nestojí za to, aby se přiživoval na jméně slavného zpěváka. Bylo však už pozdě a on musel svoji práci odevzdat.

Nakonec se mu ale přeci jen trochu ulevilo. „Přejme knize jen to nejlepší. Listoval jsem v ní a není tam nic zlého,” uklidnil se, když si knihu, na které se podílela i Slavíkova nejstarší dcera Dominika (44), prohlédl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama