Jeho staré já je zpět!

Koloušek herečky Hany Gregorové (68) Ondřej Koptík (36) byl celkem dlouho pod pantoflem a své názory si proto nechával raději pro sebe.

Teď o sobě ale znovu začíná dávat vědět a celkem nezvykle si pustil pusu na špacír. Dal jasně najevo, jak moc nesouhlasí s opatřeními, která se týkají koronaviru.

Také vás může zajímat ...

Vydržel mlčet, teď ho to už nebaví

„V ČR se umírá už jen na koronavirus, žádné jiné nemoci neexistují,“ napsal například Ondřej na svoje sociální sítě. Nebojí se ani vulgarismů a zdá se, že starý Koptík je zase zpátky v plné síle. Jak to ale snáší Hana?

Ta je přece jen v rizikové skupině a z koronaviru má i celkem strach. Ondřej ji ale zřejmě v jednom kuse přesvědčuje, že je to celé nesmysl. Jak dlouho to Gregorová vydrží?

Už v minulosti se kvůli jeho rýpavé a umanuté povaze rozešli a stejný konec by to mohlo mít i teď. Možná by si to měl uvědomit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama