Jejich cesty se rozdělily?

U ž je to nějaký ten pátek, co se herečka Hana Maciuchová (75) neobjevuje ve společnosti po boku partnera Karla Valdaufa (74).

Přitom ještě donedávna na něj pěla jen samé ódy. Po dlouhé době totiž měla najít někoho, kdo se k ní chová jako pravý gentleman. Což jí po tolika letech, kdy byla bez partnera, jistě hodně chybělo.

Také vás může zajímat ...

Hana z něj byla naprosto nadšená a ani trochu se tím netajila. Proto je nyní zvláštní, že po něm není ani vidu, ani slechu. Co se mezi nimi stalo?

Může za to karanténa?

Současná koronavirová situace už rozdělila mnoho vztahů. A jak to tak vypadá, podepsala se nejspíš i na Haně a Karlovi. Podle všeho za tím stojí to, že se najednou nemohli vídat tak často, jak byli zvyklí, a z normálního vztahu se tak stal vztah na dálku, což asi nesli těžce.

Nejspíš se oba za tu dobu odcizili, což může být na jednu stranu velkým problémem, na tu druhou ale také příležitostí k novému začátku. Není to totiž tak dávno, co s ní prý měl Karel velké plány.

Chtěl si ji vzít?

Podle jedné blízké přítelkyně měl mít Karel v plánu Hanku požádat o ruku. Situace se mu ale očividně dost zkomplikovala. Nebo se snad stáhli z veřejného života, aby naschvál nebyli tolik na očích?

Třeba už tajná veselka dávno proběhla a oni si tak chtějí užívat víc společných a nerušených chvilek jako novomanželé, než tu velkou novinu vypustí do světa. Nechme se překvapit, s čím nakonec přijdou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama