Jejich láska má jasné podmínky

Proslýchá se, že soužití Lucie Bílé (52) s Radkem Filipim (35) má svá jasná pravidla. Legendární zpěvačka si sice dlouho nedokázala představit, že opět bude ve vztahu šťastná, ovšem v poslední době to vypadá, že Radek našel způsob, jak toho docílit.

Nejen, že je jejím ochranářem a Lucie se tak nemusí bát, že by ji stejně jako v minulosti mohl pronásledovat nějaký bláznivý fanoušek, ale také má klid od veřejnosti, která dlouho řešila, že je sama bez partnera.

Také vás může zajímat ...

Zkrátka si nepřijde ale ani její mladší partner. Dlouhodobě se totiž proslýchá, že právě Bílá je i po padesátce velmi náruživou ženou a Radek si tak po milostné stránce přijde na své. Dobře mu prý také dělá, že mu stoupá popularita a pomalu se z něj stává celebrita.

Holt si každý ve vztahu přijde na své, a díky tomu jsou v něm oba spokojení

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...