Jiří Dvořák : Konec velké lásky?

Je snad na obzoru dlaší velký rozchod shwbyznysu? Vypadalo to, že tihle dva už bez sebe nedají ani ránu. Po rozchodu s herečkou Bárou Munzarovou (46) si herec Jiří Dvořák (51)našel mladou přítelkyni Jitku Randárovou (29).

Mnohdy byl Dvořák terčem jízlivých poznámek svého okolí, kvůli tomu, že chodí se ženou, která by věkem mohla být jeho dcerou. Dvořák ale vedle o třicet let mladší příležitostné modelky vypadal jako nejšťastnější muž pod sluncem.

Také vás může zajímat ...

Teď se však zdá, že to mezi nimi už není tak růžové. Šušká se, že to ve vztahu Dvořáka a Randárové začalo dost skřípat. Mnohé prozrazovala už jejich návštěva letošního filmového festivalu v Karlových Varech.

Místo toho, aby se dvojice vesele bavila jako ostatní, partneři působili nezvykle zvážněle. Dvořák prý působil dojmem, jakoby ho zrovna někdo hodně naštval a jeho přítelkyně zase vypadala tak trochu posmutněle.

Když se pak spolu bavili, vypadalo to, že mezi sebou řeší nějaké spory. Rozhodně nebyli příkladem zamilovaného cukrujícího párečku, který si přijel do společnosti užít v dobré náladě jeden druhého. Co se mezi těmi dvěma stalo? Že by si snad už začali lézt na nervy? „Poslední dobou se Jiří hrozně změnil.

Nedávno jednoho kolegu dokonce dost vulgárně poslal do jistých míst s tím, že se nechce fotit,“ všiml si jeden ze zúčastněných fotografů. Že by Dvořáka trápily zdravotní potíže, na které si stěžoval před časem? „Zjistili mi reflux.

Původně jsem si myslel, že jde o zánět průdušek, ale nakonec zjistili tohle. Dokonce mi lékaři doporučili omezení mé profese,“ svěřil se s potížemi, které postihují jícen. Možné je ale i to, že dvojici sužují vzájemné neshody.

Randárová za pár dní oslaví třicáté narozeniny, nejvyšší věk pomýšlet na miminko. Jenomže Dvořák už má dceru Annu (15) z bývalého manželství a vzhledem k jeho věku další dítě prý už nechce. „Jak říká jeden můj kolega – proč bych si měl vytvářet svoje vlastní vnuky?“ Jenomže jeho přítelkyně jistě nebude chtít zůstat bezdětná.

Co když právě kvůli tomu se pár ocitá v krizi? Nebylo by se čemu divit. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...