Barbora Munzarová: Trápí ji obrovské potíže s dcerou!

Puberta je vzpoura a rebélie. Ale alkohol? To je síla!

Herečka Barbora Munzarová (45) asi nevěří svým očím. Její dcera Anička (15) je pubertě a mamince dělá neskutečné starosti. A co je nejhorší? Její exmanžel Jiří Dvořák (50) ji v tom prý ještě podporuje!

Dospívání není pro nikoho snadné obdob. Ale aby patnáctiletá Anička pila alkohol a kouřila společně se svým otcem Jiřím Dvořákem (50), a to i ve společnosti, to se jen tak nevidí. Není divu, že je její máma Bára Munzarová (45) na nervy.

Důsledek rozvodu?

Mezi Bárou a Jiřím to tenkrát vypadalo na velkou lásku, která však neměla šťastný konec. Herečka si našla nového partnera Martina Trnavského (46) a mezi exmanželi zůstala jen nenávist. Malá Anička to v tu dobu nesla těžce a je možné, že v jejím podvědomí zůstalo něco, co mělo být zapomenuto a nebylo. Děti rozvody nesou vždy těžce.

S cigárkem v ruce a tátou po boku!

Jde ve stopách otce?

Šušká se, že Jiří Dvořák začal po rozpadu rodiny dost pít a zdá se, že teď v tom podporuje i svou dceru. Tatínek s dceruškou si spolu údajně dávají cigárko, a když Anička dostane chuť na sekt, tatínek jí ho prý také dovolí! Neměl by být ale naopak autoritou, která jí podobné vylomeniny zakáže? Vždyť takhle jí moc dobrý příklad nedává a Báru tím přivádí k šílenství! Jiří by si měl uvědomit, že takhle dceři jen škodí. Neskončí náhodou tahle rozbitá rodina u psychologa?

Spokojená rodinka. To byla puberta ještě daleko.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden