Jiří Suchý: Ušetřil za oslavu

Divadelník, hudebník, básník a spisovatel JIŘÍ SUCHÝ (87) dokonale utajil své osmdesáté sedmé narozeniny! Přitom by se určitě našly zástupy těch, kteří by mu rádi poblahopřáli a zatleskali naživo.

Nebaví ho lidé?

Také vás může zajímat ...

Nesedí teorie, že už má legendární umělec plné zuby společenských událostí, protože narozeninový den strávil na slavnostním křtu knihy MILOŠE ZAPLETALA (76), bývalého šéfa Miss České republiky.

Neměl chuť slavit své narozeniny?

V pražské Lucerně si dosyta užíval setkání s kolegy a kamarády a přitom se úspěšně vyhýbal novinářům a jakékoli zmínce o svém jubileu. Až na gratulace si ho mohl naplno užít, a navíc ušetřil za oslavu, kterou by jinak musel uspořádat.

Podobně to měl i PETR NÁROŽNÝ (80), který do Lucerny přišel pozdě a jako jeden z prvních také odešel. Že by opravdu staří pardálové cítili únavu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...