Jitka Asterová: Vysmála se kolegyním

Kolegyně vypadají jako voskové figuríny

Netají se tím, že v relativně mladém věku už šla pod kudlu.

Herečka a moderátorka JITKA ASTEROVÁ (56) neměla nikdy problém mluvit o plastikách a přiznává, že tomuto trendu podlehla i ona sama. „Samozřejmě že když byl první boom s botoxem, tak jsem na to šla. Měla jsem vrásku a hop, najednou ji nemám,“ vzpomíná Asterová, ale dodává, že problém s botoxem nastal na jevišti. „Když jsem potřebovala udělat nějaký výraz, nešlo to.

Obličej byl pořád stejný,“ směje se dnes herečka. Dnes dává přednost neinvazivním procedurám, i když se jí nelíbí přebytky kůže. „Ty když nastanou, tak je zle,“ říká a přiznává, že už v 35 letech podstoupila plastiku horních a dolních víček. Asterová se v tomto směru obula do kolegyň, které své plastiky i v pokročilém věku zarputile tají.

„Herečka, která v šedesáti letech nemá vrásky, je divná,“ prohlašuje Asterka s tím, že kolegyně, které vypadají jako vosková figurína jsou jí pro smích. Kohopak asi měla blonďatá herečka a moderátorka na mysli? Seznam slavných dam, které své plastiky tají, by byl zajisté dost dlouhý. Ten si ale Asterová raději nechává pro sebe.

Také vás může zajímat ...

Stačí, že si do nich z dálky alespoň trochu „kopla“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...