Jitka Smutná: Kamarádky, či milenky?

Našla nový smysl života? Jitka Smutná (67) si zřejmě hledá náhradu za svou bývalou partnerku Petru Braunovou (52). Nedávno totiž byla spatřena, jak se velmi romanticky drží za ruku se svou dlouholetou kamarádkou Alenou Mihulovou (54).

A ihned je samozřejmě všichni začali podezírat z toho, že spolu ty dvě něco mají! To však Alena Mihulová rezolutně popírá. Ale Smutná prý nikoli, poslední dobou se tváří hodně tajemně a ještě zamilovaněji.

Také vás může zajímat ...

Našla si po rozchodu novou lásku?

Její nejbližší přátelé údajně potvrdili, že si na Mihulovou myslí skoro celý život. Navíc kdykoli jsou někde spolu na veřejnosti, nehnou se od sebe ani na krok a dost často se drží i za ruce. Není proto divu, že všechny zajímá, jak to mezi nimi ve skutečnosti je.

Pravda ale je, že Smutná ještě před pár měsíců truchlila kvůli Braunové a skoro nevycházela z domu. To se ale změnilo. Září štěstím. Zda to však má na svědomí skutečně Mihulová, nebo nějaká jiná žena, se zřejmě hned tak nedozvíme. Obě si své soukromí střeží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...