Kam nemůže čert, nastrčí ženskou!

Na Haničku stále myslí.

Když odejde milovaný člověk, je nejlepší se vrhnout naplno do práce, aby se člověk neutrápil. Zdá se, že právě to si vzal Jiří Krampol (82) po smrti milované Haničky (†59) k srdci.

A vzniklo z toho spojení, které rozhodně nikdo nečekal. Své bavičské umění a schopnosti chce propojit herec, komik a dabér s ženou podobného vyladění.

Také vás může zajímat ...

Tou není nikdo jiný než další z legendárních partnerek Miloslava Šimka (†63), Zuzana Bubílková (68). Vzhledem k tomu, že je spojuje z minulosti stejný člověk, mohlo by to mezi nimi příjemně jiskřit. Krampol už spolupráci s mistryní politické satiry potvrdil. A plány mají nemalé. Se scénkami by se prý v budoucnu chtěli dostat i na divadelní prkna.

Zuzana Bubílková (68). Můžeme očekávat nový pár?

V každém případě by tato spolupráce mohla být velmi výhodná pro všechny. Jak pro osamělého Krampola, tak pro Bubílkovou, ale především pro diváky, protože o tom, že jejich scénky pobaví, nemusíme pochybovat.

A protože láska kvete v každém věku, bylo by příjemným bonusem, kdyby se mezi těmi dvěma rozhořelo i něco víc než jen přátelství. Co se z toho však nakonec vyklube, nemůžeme předjímat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama